Годишен Извештај за 2017 година [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Годишен Извештај за 2017 година

Risi  |  9 Mar 2018

Објавен е Годишниот извештај на Основен суд Дебар за 2017 година

За да го отворите или симнете извештајот ве молиме кликни тука.

   


Kërkoni aktgjykime/aktvendime

Gjykata
Numri i lëndës
Data
_