Канцеларија за односи со јавност [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Канцеларија за односи со јавност

Канцеларијата за односи со јавноста се наоѓа на првиот кат од судот  т.е. канцеларија бр.7.

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_