Контакт за лица со посебни потреби [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Контакт за лица со посебни потреби

Канцаларијата за контакт за лица со посебни потреби се наоѓа на приземјето од судот на помошниот влез за кај основно јавно обвинителств ово соба бр.8

Контакт

Стандардниот Lorem Ipsum пасус

Фиксен телефон:
02/ 544 777
Мобилен телефон:
076/ 7459 325

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести


Сите вести