Основни информации [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

За судот

Основен суд Делчево

Булевар Македонија б.б
Емаил:  info@osdelcevo.mk

Контакт телефони

Телефонска централа

033 411 127

Технички секретар на Претседателот на судот - телефон

033 411 143

Технички секретар на Претседателот на судот - факс

033 411 143

Администратор на судот (секретар на судот)

033 411 127
Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести


Сите вести