Годишен план за работа [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Годишен план за работа

 

Општи информации

Годишниот план за работа на судиите во судот го изработува Претседателот на судот или администраторот на судот, каде таков постои.

Планот за работа е за времетраење од една година, а истиот во текот на годината може да претрпи измени, ако потребите за тоа така наложуваат.

Година
Опис Година Преземање
Годишен план за работа на Основен суд Делчево за 2024 година
Основен суд Делчево;  Основен суд Делчево
Годишен план за работа на Основен суд Делчево за 2024 година
2024
Годишен план за работа на Основен суд Делчево за 2023 година
Основен суд Делчево;  Основен суд Делчево
Годишен план за работа на Основен суд Делчево за 2023 година
2023
Прва<1>Последна

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести


Сите вести