Канцеларија за односи со јавност [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Канцеларија за односи со јавност

 

Одговорно лице  за канцеларијата за односи со јавност е судскиот соработник

Божидар Савески

Канцеларија бр.30

Тел:075-205-795

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_