Контакт за лица со посебни потреби [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Контакт за лица со посебни потреби

Во Основен суд Гостивар од страна на Претседателот на судот за спроведување на лицата со инвалидност и овозможување на полесен пристап до информации, нивните права и обврски во судот е назначена Лејлам Абдулаи.

За заменичка на Лејлам Абдулаи е назначена Јелена Ѓорѓиоска.

Контакт

Лејлам Абдулаи

Фиксен телефон:
042-272-060
Мобилен телефон:
071-211-611

Јелена Ѓорѓиоска

Фиксен телефон:
042-272-060
Мобилен телефон:
075-319-450

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_