РАБОТНО ВРЕМЕ [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Работно време

Основен суд Гостивар

РАБОТНО ВРЕМЕ

Секој работен ден

8:30h - 16:30h

Прием на документи

9:00h - 16:30h

Шалтери

9:00-15:00

Пауза

12:30h - 1:00h
Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_