Основни информации [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

За судот

Основниот суд Гостивар

Живко Брајкоски бр.1
Емаил:  kontakt@osgostivar.mk

Контакт телефони

Телефонска централа

042-272-060

Технички секретар на Претседателот на судот - телефон

042-214-514

Технички секретар на Претседателот на судот - факс

042-212-411

Администратор на судот (секретар на судот)

042-272-060 лок.159
Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_