Годишен план за работа [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Годишен план за работа

Годишен распоред за работа на Судиите во Основен суд Гостивар за 2016

Согласно со чл.88 и чл.92 од Законот за судовите(Сл.Весник на РМ од 11.05.2006 год) и согласно чл.112 од Судскиот деловникот , годишниот распоред за работа на Судиите во Основниот суд Гостивар го донесува Преседателот на Основен суд Гостивар

Година
Опис Година Преземање
Годишен распоред за 2016
2016
Прва<1>Последна

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_