Канцеларија за односи со јавност [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Канцеларија за односи со јавност

Одговорно лице за Канцеларијата за односи со јавноста:

Весна Миноска - Настеска

Тел: 045/223-464 или 223-566 локал 118

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_