Основни информации [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

За судот

Основниот суд Кичево

„Булевар Ослободување“ бр.17
Емаил:  info@oskicevo.mk

Контакт телефони

Телефонска централа

045/223-566

Телефонска централа

045/223-464

Технички секретар на Претседателот на судот

045/223-565

Технички секретар на Претседателот на судот (факс)

045/223-565

Администратор на судот (секретар на судот)

045/223-464 или 223-565
Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_