Основни информации [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

За судот

Основен суд Кочани

Улица “Никола Карев” бр.4
Емаил:  oskocani@oskocani.mk

Контакт телефони

Телефонска централа

033 274026

Технички секретар на Претседателот на судот - телефон

033 274026

Технички секретар на Претседателот на судот - факс

033 511947

Администратор на судот (секретар на судот)

033 274026
Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_