Интерен оглас бр.1/23 [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Интерен оглас бр.1/23

Новости  |  23.11.2023

Интерен Oглас бр.1/2023 за кариерно унапредување на судски службеници

 

 

 

Содржината на огласот може да ја погледнете на следниов ЛИНК

Пријавата за огласот може да ја превземете на следниов ЛИНК 

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_