Интерен оглас за кариерно унапредување на судски службеници [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Интерен оглас за кариерно унапредување на судски службеници

News  |  Dec 7, 2020

Интерен Oглас бр.1/2020 за кариерно унапредување на судски службеници

 

Содржината на огласот може да ја погледнете овде.

Пријавата за огласот може да ја превземете овде.

   


Decision search

Court
Case number
Date
_