Ранг листа на кандидати кои продолжуваат со полагање на странски јазик по Оглас бр.2/21 [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Ранг листа на кандидати кои продолжуваат со полагање на странски јазик по Оглас бр.2/21

Risi  |  3 Mar 2022

Ранг листата на кандидати кои продолжуваат со полагање на странски јазик по Оглас бр.2/21, можете да ја погледнете на следниов ЛИНК

   


Kërkoni aktgjykime/aktvendime

Gjykata
Numri i lëndës
Data
_