Конечна ранг листа на кандидати по Оглас бр.1/20 [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Конечна ранг листа на кандидати по Оглас бр.1/20

News  |  Dec 4, 2020

Конечната ранг листа на кандидати со нивните шифри и вкупен број на освоени бодови од административна селекција од испитот и интервјуто, можете да ја погледнете на следниов ЛИНК

   


Decision search

Court
Case number
Date
_