Кривична област формулари [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Кривична област

Основен  суд Кратово ѓи приложува за користење на граѓаните следниве обрасци од кривичната област

 

 

Опис Преземање
Уплатница за трошоци на прекршочен предмет
Прва<12>Последна

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести


Сите вести