Извештаи (месечен, квартален, полугодишен, годишен) [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Извештаи (месечен, квартален, полугодишен, годишен)

Основен суд Кратово ѓи објавува следниве извештаи

 

 

Година
Вид на извештај
Опис Година Преземање
Завршна сметка 2016-Депозитна сметка
Годишен
2016
Завршна сметка 2016-Буџетска сметка
Годишен
2016
Месечен извештај за Јуни 2016
Месечен
2016
Месечен извештај за Мај 2016
Месечен
2016
Месечен извештај за Април 2016
Месечен
2016
Годишен извештај за 2015г.
Годишен
2015
Прва<12>Последна

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести


Сите вести