Канцеларија за односи со јавност [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Канцеларија за односи со јавност

Канцеларија за односи со јавност

Назначено лице во канцеларијата за односи со јавност е :

Диме Петрушевски

тел: 031 481 018

-------------------------------------------------------------------------------------

Официр за заштита на лични податоци при

Основен суд Кратово е лицето:

Диме Петрушевски​

тел: 031 481 018

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести


Сите вести