Контакт за лица со посебни потреби [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Контакт за лица со посебни потреби

Контакт за лица со посебни потреби

Назначено лице - Контакт за лица со посебни потреби е:

Денис Младеновски

тел: 031 481 018

Контакт

Денис Младеновски

Фиксен телефон:
031 481 018
Мобилен телефон:

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести


Сите вести