Основни информации [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

За судот

Основен суд Кратово

“Јосиф Даскалов” б.б Кратово

Контакт телефони

Телефонска централа

031 481 018

Технички секретар на Претседателот на судот - телефон

031 481 018

Технички секретар на Претседателот на судот - факс

031 481 986
Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести


Сите вести