Стручни дели и излагања [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Стручни дели и излагања

Основен  суд Кратово ѓи приложува за користење на граѓаните следниве стручни дела и излагања

 

Година
Опис Година Преземање

Излагање од управното право и управното судство

ИРЗ;  Магор- Скопје
Излагање од управното право и управното судство
2016

Поимник на терминологијата на Европската унија

Тања Каракамишева и Вероника Ефремова;  Издадено со помош на ГТЗ
Поимник за термини
2016
Прва<1>Последна

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести


Сите вести