Контакт за лица со посебни потреби [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Контакт за лица со посебни потреби

Основниот суд Крива Паланка за контакт со граѓаните кои имаат некаков вид и степен на попреченост го определи лицето Валентина Николовска, судски соработник.

Контакт

Валентина Николовска

Фиксен телефон:
031/375-322 лок.24
Мобилен телефон:
076/456-926

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести


Сите вести