Информации од јавен карактер [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Огласна табла

Информации од јавен карактер

 

Линк до слободен пристап на информации од јавен карактер

1. Годишен извештај за пристап до информации од јавен карактер за период од 01.01.2022 до 31.12.2022 година

 

- Барање 1: Список на активни предмети распоредени кај секој судија поединечно. - Одговор

 

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести


Сите вести