Други формулари [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Други

Други формулари и обрасци во употреба во Основен суд Неготино

- Барање за заверување на документ со печат АПОСТИЛЕ

- Барање за пристап до информации од јавен карактер

- Депозитна сметка

- Сопствена сметка за наплата на судски паушални трошоци

 

 

 

Опис Преземање
Барање за заверување на документ со печат АПОСТИЛЕ
Барање за пристап до информации од јавен карактер
Депозитна сметка
Сопствена сметка за наплата на судски паушални трошоци
Прва<1>Последна

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести


Сите вести