Извештаи (месечен, квартален, полугодишен, годишен) [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Извештаи (месечен, квартален, полугодишен, годишен)

 

Година
Вид на извештај
Опис Година Преземање
Сумарен извештај за месец Април
Месечен
2021
Завршна годишна сметка - Буџет
Годишен
2020
Завршна годишна сметка - Депозит
Годишен
2020
Завршна годишна сметка - Сопствени приходи
Годишен
2020
Сумарен извештај за прв квартал
Квартален
2021
Сумарен извештај за месец Март
Месечен
2021
Сумарен извештај за месец Февруари
Месечен
2021
Сумарен извештај за месец Јануари
Месечен
2021
Сумарен извештај за четврт квартал 2020
Квартален
2020
Сумарен годишен извештај за 2020
Годишен
2020

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести


Сите вести