Извештаи (месечен, квартален, полугодишен, годишен) [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Извештаи (месечен, квартален, полугодишен, годишен)

 

Година
Вид на извештај
Опис Година Преземање
Сумарен извештај за прво полугодие
Полугодишен
2022
Сумарен извештај за вториот квартал
Квартален
2022
Сумарен извештај за месец Јуни
Месечен
2022
Сумарен извештај за месец Мај
Месечен
2022
Сумарен извештај за месец Април
Месечен
2022
Сумарен извештај за првиот квартал
Квартален
2022
Сумарен извештај за месец Март
Месечен
2022
Завршна годишна сметка - Буџет
Годишен
2022
Завршна годишна сметка - Депозит
Годишен
2022
Завршна годишна сметка - Сопствени приходи
Годишен
2022

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести


Сите вести