Канцеларија за односи со јавност [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Канцеларија за односи со јавност


         Барањето за информација може да се достави во писмена форма на адресата на Основен Суд Неготино, ул. “Маршал Тито“, бб или на e-mail: info@osnegotino.mk, како и на факс бр.043 362-283.

         Граѓаните може да се информираат за сите прашања од нивен интерес што се поврзани со правото на слободен пристап до информации од јавен карактер и на телефон: 043 361-895.

     Основен Суд Неготино согласно Законот за слободен пристап до информации од јавен карактер за службено лице за посредување со информации го определи: Цветанка Ќосева.

 

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести


Сите вести