Канцеларија за односи со јавност [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Канцеларија за односи со јавност

Одговорно лице за односи со јавноста за Основен суд Неготино:

Љупка Стојанова

email: ljupka.stojanova@osnegotino.mk

телефон: 043/361-895 локал 113

мобилен: 076/482-123

        

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести


Сите вести