Контакт за лица со посебни потреби [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Контакт за лица со посебни потреби

Контакт за лица со посебни потреби

Назначено лице - Контакт за лица со посебни потреби е:

Љупка Стојанова

тел: 043 361 895

Контакт

Љупка Стојанова

Фиксен телефон:
043/361 895
Мобилен телефон:
076/482-123

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести


Сите вести