СООПШТЕНИЕ ЗА ЈАВНОСТА [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

СООПШТЕНИЕ ЗА ЈАВНОСТА

Risi, Njoftim për opinionin  |  19 Maj 2023

       Рочиштето за објава на пресудата по предметот РО.бр.1/23 е одложено од 19.05.2023 година за 22.05.2023 година  во 13 часот поради обврски на судечкиот судија како Претседател на судот.

 

Со Почит,

   


Kërkoni aktgjykime/aktvendime

Gjykata
Numri i lëndës
Data
_