Соопштение за одлагање на предмет [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Соопштение за одлагање на предмет

Новости, Соопштенија за јавност  |  22.11.2021

Ве известуваме дека рочиштето по граѓанскиот предмет П3.бр.1/21 закажано на ден 23.11.2021 година во 9 и 30 часот се одлага. За наредната расправа странките ќе бидат известени со покана.

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_