Резултати од административна селекција Јавниот оглас број 02/2020 за работно место под точка 1 [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Резултати од административна селекција Јавниот оглас број 02/2020 за работно место под точка 1

Известувања, Соопштенија за јавност  |  16.6.2021

ПРИЛОГ

 

  • Листа на кандидати за кои постапката на селекција завршила

 

шифра

20200208

20200209

20200204

 

 

                                                         Комисија за селекција за вработување,

 

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_