ЈАВЕН ОГЛАС Бр.2/2023 за вработување на судски службеници во ОС Охрид на неопределено време [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

ЈАВЕН ОГЛАС Бр.2/2023 за вработување на судски службеници во ОС Охрид на неопределено време

Новости  |  18.5.2023


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_