КАТАЛОГ НА ОБУКИ во рамките на задолжителната континуирана обука за 2023 година [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

КАТАЛОГ НА ОБУКИ во рамките на задолжителната континуирана обука за 2023 година

Новости  |  03.2.2023
КАТАЛОГ НА ОБУКИ во рамките на задолжителната континуирана обука за судии, јавни обвинители, претседатели на судови,јавни обвинители на јавните обвинителства и стручните служби во судството и јавното обвинителство
   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_