С О О П Ш Т Е Н И Е во врска со Оглас бр.3/2022 [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

С О О П Ш Т Е Н И Е во врска со Оглас бр.3/2022

Новости  |  20.9.2022

С О О П Ш Т Е Н И Е

 

СЕ ИЗВЕСТУВААТ сите кандидати пријавени на јавниот оглас број 03/2022 од 15.08.2022 година на Основниот суд Охрид, и тоа за работното место под точка 1, 2 и 3, а кои ја поминале административната селекција, дека проверката на стручниот дел, познавањето на странски јазик и интервјуто, ќе се одржат на ден 30.09.2022 година (петок), во 11,00 часот во соба број 14, во Основниот суд во Охрид.

 

                                                                            ОСНОВЕН СУД ОХРИД

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_