Статистика [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Статистика

Година
Опис Година Преземање
Пристап до информации 2022г.
2022
Завршна сметка 2022г.
2022
Пристап до информации 2021г.
2021
Завршна сметка 2021г.
2021
Пристап до информации 2020г.
2020
Завршна сметка 2020г.
2020
Завршна сметка 2019г.
2019
Завршна сметка 2018г.
2018
Завршна сметка 2017г.
2017
Прва<1>Последна

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_