Основни информации [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

За судот

Основен суд Прилеп

Булевар “Гоце Делчев” б.б
Емаил:  info@osprilep.mk

Контакт телефони

Телефонска централа

048 421700, 048 421720

Претседател на судот - телефон

048 426452

Технички секретар на Претседателот на судот - тел. и факс

048 423703

Администратор на судот (секретар на судот)

048 421700, 048 421720
Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_