Информација за јавен оглас 1/2021 [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Информација за јавен оглас 1/2021

Risi  |  8 Shk 2022

Закажаните испит и интервју за ден 10.02.22г. со Основен суд Прилеп се одлагаат за ден 24.02.22г. во 10ч. во конференциската сала на Основен суд Прилеп

 

ОСПрилеп

 

   


Kërkoni aktgjykime/aktvendime

Gjykata
Numri i lëndës
Data
_