Годишен план за работа [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Годишен план за работа

Планови за работа

Година
Опис Година Преземање
Стратешки план за работа за 2022-2024 год.
2022
Програма за работа за 2022 год.
2022
Годишен план за управување со предметите 2022 год.
2022
Програма за работа за 2016 год.
2016
Јавни набавки за 2016
2016
Прва<1>Последна

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_