Извештаи (месечен, квартален, полугодишен, годишен) [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Извештаи (месечен, квартален, полугодишен, годишен)

Извештаи од Основен суд Радовиш доставени до:

Апелација Штип, Врховен суд Скопје и Министерство за правда на Р.Македонија

 

Година
Вид на извештај
Опис Година Преземање
Месечен извештај јуни 2020 година
Месечен
2020
Месечен извештај мај 2020 година
Месечен
2020
Месечен извештај април 2020 година
Месечен
2020
Месечен извештај март 2020 година
Месечен
2020
Завршна сметка 696 за 2019 година
Годишен
2019
Завршна сметка 631 за 2019 година
Годишен
2019
Завршна сметка 603 за 2019 година
Годишен
2019
Месечен извештај декември 2019 година
Месечен
2019
Месечен извештај ноември 2019 година
Месечен
2019
Месечен извештај октомври 2019 година
Месечен
2019

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести


Сите вести