Извештаи (месечен, квартален, полугодишен, годишен) [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Извештаи (месечен, квартален, полугодишен, годишен)

Извештаи од Основен суд Радовиш доставени до:

Апелација Штип, Врховен суд Скопје и Министерство за правда на Р.Македонија

 

Година
Вид на извештај
Опис Година Преземање
Месечен извештај април 2024 година
Месечен
2024
Месечен извештај март 2024 година
Месечен
2024
СПД нефинансиски сектор за 2023 година
Годишен
2023
Завршна сметка 696 за 2023 година
Годишен
2023
Завршна сметка 631 за 2023 година
Годишен
2023
Завршна сметка 603 за 2023 година
Годишен
2023
Месечен извештај февруари 2024 година
Месечен
2024
Месечен извештај јануари 2024 година
Месечен
2024
Годишен извештај за 2023 година
Годишен
2023
Месечен извештај декември 2023 година
Месечен
2023
Прва<12345...>Последна

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести


Сите вести