Канцеларија за односи со јавност [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Канцеларија за односи со јавност

Лице за контакт:

Илија Чифлиганец - советник информатичар

мобилен број: 070-346-600

е-маил: contact@osradovis.mk

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести


Сите вести