Работно време [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Работно време

РАБОТНО ВРЕМЕ НА ОСНОВЕН СУД РАДОВИШ

          од 08:30 - 16:30 од понеделник до петок

                           пауза од 12:30 - 13:00

 

РАБОТНО ВРЕМЕ НА ОСНОВЕН СУД РАДОВИШ

Секој работен ден

8:30h - 16:30h

Прием на документи

8:30h - 16:30h

Пауза

12:30h - 13:00h
Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести


Сите вести