Основни информации [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

За судот

Основниот суд Радовиш

22-ри Октомври б.б
Емаил:  contact@osradovis.mk

Контакт телефони

Телефонска централа

032 630-115

Претседател на судот - телефон

032-635-002

Технички секретар на Претседателот на судот - факс

032-635-002
Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести


Сите вести