ИНТЕРЕН ОГЛАС бр. 1/22- За пополнување на работни места со унапредување на судски службениици во Основен суд Ресен [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

ИНТЕРЕН ОГЛАС бр. 1/22- За пополнување на работни места со унапредување на судски службениици во Основен суд Ресен

Njoftime, Njoftim për opinionin  |  29 Dhj 2022
ИНТЕРЕН ОГЛАС бр. 1/22- За пополнување на работни места со унапредување на судски службениици во Основен суд Ресен
   


Kërkoni aktgjykime/aktvendime

Gjykata
Numri i lëndës
Data
_