ЗАВРШНА СМЕТКА 2023 [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

ЗАВРШНА СМЕТКА 2023

Соопштенија за јавност  |  14.3.2024
Во прилог БИЛАНС НА СОСТОЈБА за Основен кривичен суд Скопје за 2023 - та година
   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_