Одлука за избор за вработување по Јавен оглас бр. 2/2020 [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Одлука за избор за вработување по Јавен оглас бр. 2/2020

Соопштенија за јавност  |  14.1.2021
Одлука за избор на вработување по јавен оглас 2/2020

Во прилог: Одлуки по работно место бр.1, бр.4 и бр.5

работно мсето бр.1-Помлад судски соработник, категорија В, ниво В4

работно место бр.5-Помлад судски референт-доставувач, категорија Г, ниво Г4

работно место бр.4-Виш судски референт-извршител во писарница, категорија Г, ниво Г2

Се известуваат кандидатите кои не се избрани дека документите можат да ги подигнат во Основен кривичен суд Скопје во работното време на судот.

При подигнување на документите задолжително да се носи документ за лична идентификација.

Од Комисија за селекција за вработување.

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_