СООПШТЕНИЕ ЗА ЈАВНОСТ [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

СООПШТЕНИЕ ЗА ЈАВНОСТ

Соопштенија за јавност  |  06.9.2018
Покана за брифинг

Основниот суд Скопје 1 – Скопје ги повикува претставниците на медиумите кои ја следат работата на судот, утре 07.09.2018 година во 13:00 часот на брифинг со претседателот на судот - судија Иван Џолев.

Со почит Основен суд Скопје 1 – Скопје.

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_